Woblery reklamowe z kiwakami – ciekawy sposób na wyróżnienie produktów

Drukarnia internetowa - druk podkładek na tacki - druk metek odzieżowych- druk ekologiczny -woblery reklamowe z kiwakami - druk biletów

Przeszło 500 lat temu pewien niemiecki złotnik poszukiwał sposobów na korzystniejsze drukowanie ksiąg. Jan Gutenberg, bo tak brzmiało jego imię, wypracował swoją wersję metalowych czcionek i zainicjował epokę druku taśmowego. Ten wynalazek przyczynił się zdecydowanie do rozpowszechnienia czytania prasy i książek. Co prawda aktualnie korzystamy już z bardziej nowoczesnych metod drukowania – druku cyfrowego. Jakkolwiek koncepcja jest niezmienna – szybkie i praktyczne przenoszenie nieokreślonej wielkości tekstu na papier. Jako fachowa drukarnia cyfrowa sięgamy jeszcze dalej i specjalizujemy się w drukowaniu reklam, metek odzieżowych, biletów, katalogów, ulotek, podkładek na tacki do restauracji, zaproszeń, a nawet woblerów reklamowych. W naszej pracowni graficznej osobiście projektujemy wygląd naszych materiałów, a także oferujemy usługę błyskawicznego druku materiałów, dla tych, których wiecznie goni czas. Nasze wydruki, nie dość, że są korzystne cenowo, to jeszcze wyglądają idealnie. Dbamy o wysoką jakość druku i optymalne wykończenie każdego zlecenia – ku satysfakcji naszych Klientów.

Nowoczesna drukarnia cyfrowa – czym się zajmujemy?

Drukarnia online GrafCraft, to także prężnie działające studio graficzne i warsztat introligatorski. Po za tradycyjnym drukiem cyfrowym proponujemy naszym Klientom pierwszorzędnej jakości produkty poligraficzne i nietuzinkowe projekty graficzne. Jesteśmy zatem kompletnym warsztatem, który przygotuje dla Ciebie reklamę, bilet, podkładkę na tacki, metkę odzieżową, czy zaproszenie ślubne od zera. Im bardziej niezwykły jest Twój pomysł, tym chętniej go wykonamy. Obsługujemy klientów indywidualnych i współpracujemy z firmami z całej Polski, które mogą liczyć na ekspresowe usługi i doskonałą organizację zamówień. Głównie wykonywane przez nas czynności to druk materiałów szkoleniowych, druk biletów z numeracją i perforacją i voucherów oraz druk zaproszeń ślubnych. Mniej powszechnymi, aczkolwiek równie fascynującymi są takie zadania jak druk podkładek na tacki do restauracji, druk woblerów reklamowych, czy druk metek odzieżowych. Nasze studio graficzne troszczy się także o otoczenie, proponując druk na papierze ekologicznym z recyklingu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – właściciele restauracji, organizatorzy koncertów lub Pary Młode.

Czym są woblery reklamowe z kiwakami?

Interesująca reklama to podstawa każdego interesu. Warto zatem zainwestować w przydatne woblery reklamowe z kiwakami. Woblery reklamowe to niewielkie etykietki wydrukowane w znacznej rozdzielczości. Pokazują one konkretny towar i zazwyczaj stawiane są w jego otoczeniu przy pomocy sprężystej taśmy z tworzywa syntetycznego. Woblery mogą przybierać dowolny kształt. Przykuwają uwagę Klientów, co jest pierwszym krokiem do zakupu danego produktu. Nasza drukarnia cyfrowa przygotuje dla Was projekt woblerów reklamowych, wydrukuje je w pełnym kolorze, zabezpieczy ochronną warstwą lakieru i zapewni transport w wytrzymałych kartonach. Wystarczy, ze zamontujecie je przy konkretnym produkcie. Po chwili sprzedaż skoczy do góry a Ty będziesz cieszyć się z niewielkiej, choć korzystnej formy reklamy.

Druk metek odzieżowych

Jesteś producentem odzieży? Potrzebujesz wyjątkowych metek odzieżowych? Dobrze, że trafiłeś właśnie do nas, albowiem oferujemy fachowy druk metek odzieżowych w pełnym kolorze i dowolnym kształcie. Metki drukowane są jednostronnie lub dwustronnie. Możesz dopasować odcień, rozmiar i wzór metki, a my szybko zrealizujemy Twoje zlecenie. Oferujemy rozmaite gatunki metek. Możemy wydrukować je na estetycznym kartonie z użyciem technologii hot stampingu. Jednocześnie możemy je wyposażyć w wielobarwne sznureczki. Wydrukowane w naszej drukarni online metki nigdy nie zgubią koloru ani właściwości. To możemy Wam zagwarantować.

Druk biletów z numeracją i perforacją – dla organizatorów imprez

Organizacja imprezy to bardzo trudne przedsięwzięcie. Zaklepanie lokalizacji przygotowanie estrady i, oczywiście druk biletów z numeracją i perforacją. nasza drukarnia cyfrowa wydrukuje dla Ciebie bilety w wąskim, jak i dużym nakładzie. Zaprojektujemy niepowtarzalny wygląd biletu i opatrzymy go logiem, informacjami o wydarzeniu, właściwą numeracją i perforacją. Taka wejściówka to wstęp do niezapomnianej zabawy.

W trosce o środowisko – druk na papierze ekologicznym z recyklingu

Bądźmy szczerzy – po prostu chcemy dbać o naszą Matkę Ziemię, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę druku na papierze ekologicznym z recyklingu dla tych, którzy myślą podobnie. Wydrukujemy dla Ciebie dowolny materiał na papierze ekologicznym z recyklingu. Taki papier wyróżnia się lekko szarym kolorytem i fakturą z wyraźnymi włóknami celulozy, co wcale nie zmniejsza jego elegancji. Eko-druk gwarantuje nie tylko skuteczniejszą ochronę środowiska, ale także atrakcyjniejsze postrzeganie marki, która zachowuje się odpowiedzialnie. Zadbajmy o zdrowe środowisko razem.

Praktyczne woblery reklamowe z kiwakami – poznaj nas bliżej i sprawdź co jeszcze możemy Tobie zaoferować. Zapraszamy na naszą stronę www!

 

Strona używa cookies
Ok