Zmiany są konieczne w każdym biznesie. Nawet w transporcie osób. Dlatego My jako doświadczeni przewoźnicy nie lubimy stać bezczynnie i staramy się poszerzać nasze usługi, idąc za oczekiwaniami naszych Klientów. Jeszcze nie dawno taxi były samochodami przemieszczającymi się na stricte określonych trasach. A obecnie wystarczy zerknąć przez okno, by zauważyć jak w przeciągu zaledwie kilku poprzednich lat przekształciła się branża przewozowa. Zadbane pojazdy, uprzejmi kierowcy i przystępne ceny – to jedne z nielicznych cech które możemy Państwu zaproponować. Jako prężnie działająca, regionalna korporacja transportowa zajmujemy się również realizacją wycieczek w Gdańsku, jak i w regionie. Jesteśmy partnerem biznesowym lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, a także takich linii lotniczych jak easyJet i Wizz Air. Krótko mówiąc z nami pojedziecie na zamek do Malborka, poznacie tajemnice Wilczego Szańca i dotrzecie punktualnie na wakacyjny lot w wymarzonym kierunku.

Taxi w Gdańsku – szybko i profesjonalnie

Gdańsk to miasto nieograniczonych możliwości. Morze, promy, kompleksowe lotnisko, stylowe hotele i wyjątkowy klimat. Mieszkańcy, podobnie jak zjeżdżający tu podróżni, chcą być mobilni i punktualni, zwłaszcza gdy w chodzi o ważne spotkania biznesowe, programowe zwiedzanie miasta, czy błyskawiczny transfer z lotniska do hotelu. Kształtując ofertę usług dla naszych Klientów braliśmy pod uwagę ich uwagi i potrzeby. Nasza firma, jako jedyna w Gdańsku oferuje nie tylko prywatny czy grupowy przewóz osób, ale również całościowy transfer z lotniska i organizację interesujących wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Planując trasę bierzemy pod uwagę nie tylko szybkość przejazdu, ale także bezpieczeństwo. Korzystamy z nowoczesnych systemów nawigacji miejskiej, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy informacje o nieprzejezdnych stronach miasta i utrudnieniach na drogach. W naszych taksówkach znalazło się miejsce na foteliki dla dzieci i WIFI. Posiadamy także bus taxi z pojemnymi bagażnikami, które używane są w przewozie grupowym. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność – wieczór kawalerski, przyjazd Twoich przyjaciół, czy wyprawę objazdową po największych atrakcjach Gdańska. A to wszystko w bardzo korzystnych cenach.

Airport Gdańsk – taxi dla turystów zagranicznych i naszych mieszkańców

Transfer z lotniska to najlepszy sposób na ekspresowe przetransportowanie się z jednej strony miasta na drugą. Gwarantuje bezpieczeństwo bagaży, punktualny dojazd w wskazane miejsce i pewność przybycia tam, gdzie faktycznie pragniemy dojechać. Już nie musisz jechać w opóźniającej się komunikacji miejskiej. Dzisiaj możesz skorzystać z fachowych usług taxi w Gdańsku. Kierowcy taksówek na bieżąco śledzą harmonogram lotów, by na czas odebrać podróżujących z lotniska. Na Klientów czekają z imienną tabliczką w hali przylotów, by pomóc im w znalezieniu właściwej taksówki. Taxi są odpowiednio zorganizowane na przechowanie znacznej ilości bagaży i transport dzieci. Są eleganckie i okazale wyposażone. To po prostu podróż w najwyższym standardzie.

Taksówką na zamek do Malborka

Wycieczki taksówką? Oczywiście, dla nas nic nie jest ograniczeniem. Zwiedzanie to doskonały pomysł na wykorzystanie wolnego czasu. A podróżowanie taksówką to nowość na lokalnym rynku przewozowym. Z nami zobaczyć najistotniejsze zabytki Gdańska i okolic. Zabierzemy Ciebie i Twoich znajomych na wycieczkę po lokalnych atrakcjach Trójmiasta, jak i okolic. Zwiedzisz Frombork oraz wyskoczysz na zamek do Malborka. W taxi opowiemy Ci o ciekawostkach i historii określonego miejsca. Przygotujemy dla Ciebie program zwiedzania i kupimy niezbędne bilety wstępu. Będziesz mógł się zrelaksować i poznać niezwykłe tajemnice zabytków północnej Polski. A to wszystko w komfortowej taksówce.

Taxi i zwiedzanie Gdańska

Podróżowanie z taxi to rewolucyjny pomysł, którego popularność w Gdańsku nadal rośnie. A Gdańsk to miasto, które może zaoferować odwiedzającym o wiele więcej, niż smaczna rybę i posąg Neptuna. Taxi zawiezie Cię do Katedry Oliwskiej, oceanarium w Gdyni i po najważniejszych atrakcjach Gdańskiej starówki. Jeśli pasjonuje Cię historia, wybierz się na wycieczkę na zamki w Gniewie i w Malborku, oraz do Wilczego Szańca i obozu koncentracyjnego Stutthof. Jesteś spragniony doznań? Z nami pojedziesz na wycieczkę do Ocean Parku w Władysławowie i na Hel, gdzie z bliska zobaczysz foki. Wszystko na wyciągnięcie dłoni i w bardzo przystępnych cenach.

Rewolucyjne taxi to luksus, przewóz i atrakcyjne podróże w jednym. Doskonale zorganizowane taksówki i pomocni kierowcy to czołowe plusy naszej firmy. Naszymi taksówkami zajedziesz tam gdzie zechcesz i to punktualnie. Na naszej stronie łatwo zamówisz taksówkę na określoną trasę, a także wykupisz wycieczkę dla siebie i swoich znajomych. Wejdź do taxi i poczuj się jak ktoś niezwykły!

Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji: taxi Gdańsk!

Strona używa cookies
Ok