Firma Finatio to najlepsze rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy Państwu usługi i produkty finansowe, które pomogą Wam spełnić marzenia o pięknym domu i własnej firmie. Finatio to rzetelny doradca kredytowy. Priorytetem naszej firmy jest uczciwe i sumienne doradztwo kredytowe w zakresie takich produktów finansowych jak kredyty dla lekarzy i kredyty hipoteczne. Świadczone przez naszą firmę usługi adresowane są do Klientów, którzy doceniają szybkość działań i profesjonalną obsługę kredytową. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, gdyż wiemy, że precyzja w działaniu i pozytywne relacje z Klientami są kluczem do sukcesu.

Kredyt dla lekarzy – rozpocznij swoją działalność bez żadnych problemów

Zawód lekarza jest zawodem zaufania publicznego. Codziennie, dzięki wysokiemu wsparciu finansowemu i nowoczesnej technologii lekarze ratują życie swoich pacjentów. Z racji wykonywanego zawodu lekarze są odporni na stres, staranni i odpowiedzialni za swoje decyzje. Finatio od zawsze wspiera młodych specjalistów i osoby, których nie stać na otwarcie własnego gabinetu medycznego.Oferujemy kredyty dla lekarzy prowadzących własną działalność gospodarczą w formie gabinetu lekarskiego. Taki kredyt cechują uproszczone procedury, elastyczne warunkami spłaty i korzystne oprocentowanie. Formalności ograniczone są do minimum, a decyzja o udzieleniu kredytu podejmowana jest w przyspieszonym trybie. Udzielony kredyt może zostać przeznaczony na zakup specjalistycznych sprzętów i urządzeń, remont lokalu, a także na rozwój marketingowy firmy. Wszystko dostępne jest od ręki i na jasnych warunkach.

Dlaczego warto wziąć kredyt dla lekarzy?

Procedura otrzymywania kredytu jest zazwyczaj wydłużona i dość skomplikowana. Jednak kredyt dla lekarzy rządzi się własnymi prawami. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum. Należy mieć przy sobie jedynie dowód osobisty. Decyzja zapada w bardzo szybkim czasie, w wielu przypadkach nawet w dniu złożenia wniosku. Składając wniosek o kredyt dla lekarzy należy mieć ze sobą tylko oświadczenie o dochodach. Na jego podstawie rozpatruje się zdolność kredytową.  Okres kredytowania ustalany jest na indywidualnych zasadach, dzięki czemu każdy może samodzielnie ukształtować wysokość miesięcznych rat kredytu. Oferujemy atrakcyjne oprocentowanie kredytu, w szczególności dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z ofert banków i instytucji finansowych. Pieniądze otrzymują Państwo w ciągu jednego dnia. Kredyt dla lekarzy wynosi nawet 500 000 złotych.

Kredyt hipoteczny-spełniamy marzenia o własnym kącie

Zawsze chciałeś mieć własny kąt?My pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia. Dziś wysokie ceny nieruchomości sprawiają, że nie każdy z nas jest w stanie zapłacić za wymarzone mieszkanie z własnej kieszeni. Dlatego też firma Finatio oferuje Państwu różne kredyty hipoteczne  na zakup domu, mieszkania, działki,  lub lokalu. Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby dobierzemy dla Ciebie korzystne warunki kredytu, oraz właściwy okres spłaty kredytu.Zapewniamy stałe oprocentowanie i kompleksowe wsparcie przy dokonywaniu formalności. Wstępna decyzja o udzieleniu kredytu hipotecznego zapada już nawet w 30 minut.

Kredyt hipoteczny – przeznacz do na wybrany przez Ciebie cel

Nie wymagamy od Ciebie określenia dokładnego celu kredytu hipotecznego. Decyzja należy do Ciebie, gdyż kredyt mieszkaniowy możesz przeznaczyć na: kupno domu jednorodzinnego, kupno mieszkania, budowę domu, kupno działki budowlanej, przebudowę lub rozbudowę domu, adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne, remont nieruchomości i na spłatę kredytów już udzielonych przez inne banki.

Jakie są zalety kredytu hipotecznego w Finatio?

Najważniejsze jest,że warunki udzielanego Tobie kredytu są podporządkowane indywidualnym kryteriom, na podstawie miesięcznych dochodów i zdolności kredytowej. Możesz dogodnie kształtować okres kredytowania i wysokość miesięcznych rat kredytu. Maksymalny okres kredytowania oferowany przez Finatio wynosi aż 35 lat. Proponujemy także bardzo korzystne oprocentowanie kredytu, jedne z najniższych na rynku. Taki kredyt hipoteczny jest łatwy w spłacie i co najważniejsze bezpieczny. Udzielane przez naszą firmę kredyty hipoteczne charakteryzują się optymalną karencją w spłacie kapitału w trakcie realizacji inwestycji do aż 36 miesięcy.

Jak otrzymać dowolny kredyt?

Jeśli chcesz uzyskać kredyt, zadzwoń do nas. Nasi mobilni doradcy przyjadą w umówione miejsce i przedstawią Ci  kompletną ofertę kredytów. Po przedstawieniu im oświadczenia o zarobkach, będą oni w stanie dopasować idealny kredyt dla Ciebie. Zanalizują Twoją zdolność kredytową i zaoferują korzystne warunki spłaty i wysokość kredytu. Pomogą Ci także w dopełnianiu niezbędnych formalności i zagwarantują fachową obsługę kredytową. Komfort, skuteczność i szybkie działanie.

Firma Finatio to sumienny doradca kredytowy, który wybierze idealny kredyt dla Ciebie. Dzięki bliskiej współpracy z różnymi instytucjami finansowymi mamy możliwość bieżącego śledzenia ofert kredytów hipotecznych i kredytów dla lekarzy. Dojeżdżamy do Klientów i świadczymy wysokiej jakości usługi. Gwarantujemy ochronę i pełne wsparcie naszych Klientów podczas wybierania kredytu. Nie jesteśmy związani z żadnym bankiem, a nasza oferta jest wynikiem dokładnego dopasowania warunków kredytu do Twoich potrzeb. Dla ans jesteś najważniejszy.

Strona używa cookies
Ok