Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat organizuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem moi goście chętnie bawią się przy serwowanych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to niezwykła okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy plan imprezy, dobierając muzykę do jego potrzeb. W dniu imprezy dostarczam niezbędne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także zastrzyk pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb oferuję konkurencyjne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne elegancji i niezapomnianych chwil. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ’ów.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a  studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy firmowe.

Organizacja imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich największych zalet. Mieszając je z dobrą muzyką, zorganizujędla Was  imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w szkole średniej. Od tamtej pory minęło już wiele lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.Zapraszam

Strona używa cookies
Ok