Firma SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Nasze projekty charakteryzują się detalizmem i nowoczesną elegancją.   Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcja w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Przy pierwszym spotkaniu zapoznajemy się z oczekiwaniami naszych Klientów, aby następnie dobrać do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnością stylu. Projektując ogrody zwracamy uwagę na takie czynniki jak umiejętności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, oczekiwania wobec przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i szczegółowa analiza stanu podłoża i nasłonecznienia działki pozwala nam na założenie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Prace ogrodowe

W fazie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, korzystając z specjalistycznego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na gotowym terenie mamy możliwość stworzenia takich elementów ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Wykorzystywane przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także profesjonalne instalacje nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od początku do końcai to w mgnieniu oka.

Zakładanie trawników  przy domach i w przestrzeni publicznej

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Własnoręcznie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Budowane z niej nawierzchnie cechują się wyjątkową trwałością i elegancją. Nasza firma ogrodnicza jest specjalistą w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć dowolny wzór nawierzchni i odpowiednio dobrać kolor do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Usługi ogrodnicze

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Ponadto zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc  w zakresie pielęgnacji ogrodu.

Posiadamy maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć  kompleksowe usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i kusząco pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. W pełni zaangażujemy się w prace nad Twoim ogrodem

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje marzenia o  pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Strona używa cookies
Ok