Każdy projekt ogrodu traktowany jest przez nas tak jak jego przyszłego właściciela – wyjątkowo. Wybierając dodatki i styl kompozycji inspiruje nas naturalność i niewymuszona elegancja. Nie pracujemy na pół gwizdka. W naszych projektach ma się skrywać ideał. Projektowanie ogrodów jest naszą największą pasją. Wszelkie wizje i pomysły powstają tylko i wyłącznie w naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są jedyne w swoim rodzaju, nietypowe i bardzo nowoczesne.

Firma ogrodnicza której możesz zaufać.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszej pracy często wykraczamy po za określone schematy, odkrywając nowe połączenia styli i kreując nowe kierunki w projektowaniu ogrodów. Nasze projekty są nietypowe i zawsze dostosowane do preferencji naszych Klientów. Projektowanie ogrodów nie jest jednak jedynym naszym zajęciem. Zajmujemy się także analizą roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, konserwacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Zawsze staramy się sięgać dalej niż inni, dlatego świadczone przez nas usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze w najlepszym standardzie. Bogate zaplecze maszyn i środków ochrony roślin, oraz doświadczenie w pracach ogrodniczych to główne przyczyny naszego sukcesu.

Jak wygląda projektowanie ogrodów?

Projektowanie ogrodów należy rozpocząć od poznania upodobań Klienta. Dlatego też zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z planami, pomysłami i marzeniami naszych Klientów. Na pierwszej wizycie na działce Klienta, przeprowadzamy dokładne analizy chemiczne gleby, dzięki którym zdobędziemy informacje na temat możliwych do zasadzenia roślin. Dokonujemy także niezbędnych pomiarów i oceniamy poziom nasłonecznienia działki. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie projektowania. Każdy projekt powstaje przy użyciu kompleksowych programów multimedialnych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt ogrodu przedstawiamy Klientowi i przystępujemy do jego realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowych naszej firmy ogrodniczej?

Nasza firma ogrodnicza jest zawsze optymalnym wyborem, dlatego że nasze projekty są skoncentrowane na Kliencie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy projekt ogrodu jest wyzwaniem, któremu chcemy dać radę. Naszym priorytetem jest projektowanie ogrodów zindywidualizowanych, takich, które spełnią wymagania naszych Klientów. Udało nam się do teraz odnosić ogromne sukcesy w tworzeniu unikatowych projektów. Każdy ogród, który udało nam się zaprojektować wygląda jak bajka. Z naszą firmą możecie mieć gwarancję satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, staranni i cechuje nas dobra organizacja pracy.

Strona używa cookies
Ok