Wzrost popularności ekranów LED jest związany z nowoczesnymi formami reklamy. Zmiany jakie możemy zaobserwować w mass mediach spowodowały, że  wielkopłaszczyznowe ekrany LED stały się produktem numer 1 na całym świecie. Już dziś nieodłącznym elementem rozrywki na wysokim poziomie są nowoczesne ekrany LED, przystosowane do emisji obrazu na żywo. Żadna impreza masowa nie obejdzie się ekranów diodowych, które umożliwiają nam wyświetlanie filmów, zdjęć, animacji i reklam w bardzo wysokiej jakości. Nasza firma oferuje zewnętrzne ekrany LED i wewnętrzne ekrany LED w atrakcyjnej cenie i testowanej przez specjalistów trwałości.

Ekrany LED to urządzenia wizyjne , które dostępne są w dowolnym kształcie i rozmiarze. W zależności od wymagań mogą być montowane na stałe, lub jednorazowo, w każdym miejscu i czasie. Każdy ekran diodowy składa się z osobnych modułów, które łączone razem tworzą jednakowy wyświetlacz diodowy RGB, lub SMD. Ze względu na zastosowanie technologii LED, emitują obraz w wysokiej rozdzielczości, wyraźnie widoczny w nocy, jak i w dzień. Nasze ekrany LED są odporne na zmienne warunki pogodowe, na oddziaływanie promieni słonecznych, wilgoć i kurz.

Zewnętrzne ekrany LED cechują się wyższą wartością parametru luminancji, który mieści się w granicach od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². Jest to spowodowane oddziaływaniem na obraz promieni słonecznych, które mogą zakłócić odbiór wyświetlanej treści. Właściwość parametru luminancji dla wewnętrznych ekranów LED jest niższa i wynosi od 500 cd/m² do 1500 cd/m².

Ekrany LED to idealne urządzenie na imprezy masowe. Znakomicie odnajdują się także w roli nośnika informacji reklamowej. Instalowane przy ruchliwych ulicach zapewniają dotarcie do szerszego kręgu odbiorców. Nasza firma, jako producent ekranów LED, tworzy produkty jedynie z zaufanych i solidnych komponentów, które sprawiają, że nasze ekrany uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Strona używa cookies
Ok