Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Tutaj z pewnością nie powieje nudą

Kiedy oczekujesz fachowo wyprawionej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na tradycyjnych spotkaniach, w których biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę teraz iść?”. Być prawdopodobnie często słyszymy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez znajomego albo koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać zbyt szybko imprezy, bo „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Dobrym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i gotowość do pracy z kilkulatkami. Rekrutujemy tylko więc animatorów, przy których dzieci czują się bezpiecznie oraz przyjemnie spędzają każdą upływającą minutę. Za pomocą zabawnych scenografii i indywidualnie opracowanych programów nawet druga i kolejna impreza z pewnością nie będzie taka sama. Oferujemy Państwu zatem różne wariacje przeznaczonych dla dzieci event’ów gwarantujące dobrą zabawę, podczas której ani jubilat, ani jego goście nie będą mieli czasu na monotonię. Warto pamiętać o konsultacji z nami w sprawie menu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Do wyboru, do koloru – czyli znane i lubiane tematy dla dzieci

Scenariusz uroczystości rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych ścisłych reguł, za wyjątkiem – wciągania wszystkich uczestników w ciekawe formy zabawy. Niezawodna odpowiednio grupa animatorów jest w stanie zaadoptować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy mogą swobodnie przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc jednocześnie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie tematy wydają się funkcjonować jako oczywiste, bo np. bajkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół działa w magiczny sposób, iż akcja posiada niezwykły charakter, zaś atrakcje nie dublują się. Nastrój, właściwa oprawa, finezyjnie ozdobiony tort urodzinowy oraz mnóstwo najrozmaitszych konceptów – to jest to na co liczy jubilat. Naszym priorytetem jest wywołanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości i samych rodziców, a ponadto sprawienie, żeby ten ważny dzień nie odszedł w niepamięć.

Scenariusz odpowiadający konkretnym potrzebom

Momentami nasz parolatek ekscytuje się z rana na niewiele dni przed swoimi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze zdążymy przełknąć śniadanie, i zdają się one zdecydowanie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma sensu typować jakiegokolwiek określonego elementu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Być może spośród tej „burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś zdumiewającego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające wątek przewodni, to w takiej sytuacji można tematykę przyjęcia wytypować z naszej oferty lub zostanie ona w sposób unikalny sporządzona oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z intencją solenizanta. Istnieje możliwość organizacji nastrojowego spotkania, jeśli liczba uczestników jest względnie niewielka. Koncentrujemy całą swoją energię na tym, która sala zabaw odpowiednio spełni swoją rolę, jak powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Dla dzieci wymagających szczególnej opieki

Wszelkie przygotowania dotyczące urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa wymagająca oraz czasochłonna. Bo jak dobrać cały harmonogram, gry i salę, by mógł z nich korzystać solenizant oraz wszystkie dzieci, które takiej przeszkody nie mają? Bądź odwrotnie – któreś z zaproszonych kilkulatków ma dysfunkcję? Dobrym sposobem jest powierzenie w dobre ręce, mianowicie ekspertom, opracowania całej imprezy. Zdarza się, że przeciwności pojawiają się zaraz podczas wczesnych posunięć związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo ogarnąć zaistniały w kilka minut zamęt. Jakichkolwiek poprawek należy dokonać wraz ze fachowcami co najmniej 2 tygodnie przed ustalaną imprezą. Nieliczne modyfikacje w rodzajach atrakcji są wprowadzane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która bezsprzecznie umie postępować z dziećmi potrzebującymi wyjątkowej uwagi. Przede wszystkim rodzaje rozrywek muszą być takie, aby nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być radosne, a nie smutne. Nasz zespół posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu projektów tego ważnego dnia dla dzieci posiadających różnego rodzaju dysfunkcje, które dobrane są do ich potrzeb. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o oferowanych przez nas atrakcjach: urodziny Poznań.

Strona używa cookies
Ok