Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Systemy produkcji zmieniają się z roku na rok. Rozwój wyspecjalizowanych maszyn przyczynił się do wzrostu możliwości wielu rodzimych zakładów przemysłowych produkując większe zyski. Dziś ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez innowacyjnych technologii. Całkowite zmodernizowanie zakładów przemysłowych sprawia, że wszelkie procesy wykonywane są szybciej, z pełną inspekcją jakości. Najtrudniejsze z prac realizują maszyny, które pracują z znacznie szerszą wydajnością niż nie jeden pracownik. Dzięki temu obniża się ryzyko wypadków w pracy i wystąpienia chorób związanych z pracą

Wytwarzane obecnie przez globalnych liderów maszyny pakujące to inteligentne urządzenia, których celem jest poprawa procesów przemysłowych. Najwięksi producenci maszyn do pakowania ściśle współdziałają z wyspecjalizowanymi zakładami przemysłowymi, dogłębnie monitorując poszczególne elementy produkcji, co sprawia, że tworzone przez nich maszyny wypełniają wszystkie oczekiwania masowych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dziś każde przedsiębiorstwo ma możliwość wybudowania własnej linii rozlewniczej, pasującej do profilu działalności. Maszyny pakujące dostarczane przez firmy takie jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , charakteryzują się komfortową obsługą i stabilną eksploatacją. Urządzenia te tworzone są nie tylko pod kątem optymalizacji efektywności zakładów, ale również w dbałości o zdrowie osób zatrudnionych jak również kondycję otoczenia Poznajcie najdoskonalsze spośród nich.

Nowoczesne etykieciarki

Etykieciarki tworzone przez producenta PE LABELLERS to bardzo funkcjonalne urządzenia o nietypowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zadbał o spójność urządzeń z wymogami technicznymi masowych zakładów wytwórczych. Etykieciarki działają bowiem z wydajnością sięgającą do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co znacznie zwiększa możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają pojemniki z użyciem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet producenta PE LABELLERS są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i wygodę stosowania. Czynności powiązane z konserwacją etykieciarek zostały zmniejszone do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Poszczególna maszyna potrafi obsługiwać kilka technik etykietowania, co powoduje, że znakomicie funkcjonuje się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest dodatkowo w samosterujący orientator pojemników przez co jest w stanie dekorować opakowania o zróżnicowanym rozmiarze jak i formacie. Jednocześnie serwomotory oraz silniki krokowe w całości monitorują ruch obrotowy platform. Maszyna działa bezbłędnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z rekomendowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki używając w tym procesie klej termotopliwy. Najważniejszym składnikiem maszyny jest urządzenie poprawiające folię, które prostuje każde pionowe przemieszczenie naklejki. Ta funkcja pozwala na estetyczne wykończenie każdego opakowania. Aplikator etykiet zaopatrzony jest także w system tnący, który jest zbudowany z z jednego lub dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Struktura urządzenia daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju topliwego, co powoduje, że jest bardzo wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Nalewarki dla producentów wód i napojów

Nalewarki spełniają niezmiernie istotną rolę w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najważniejszą. Wielu producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do użyteczności maszyn. Pośród najczęściej stosowanych nalewarek, na specjalne uznanie zasługują nalewarki grawitacyjne jak i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te zapewniają nalew do butelek PET oraz szklanych, a także do metalowych puszek i słoików. Nalewarki pracują z skutecznością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od danego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice niejednokrotnie stanowią wyposażenie pełnych monobloków. Co więcej monobloki złożone są także z takich urządzeń jak płuczki a także zamykarki, przez co mogą wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to zaawansowana maszyna stworzona do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w jakiegokolwiek typu puszki. Zaopatrzony został w wysokiej jakości zawory, które eliminują natlenienie się finalnego produktu. System funkcjonowania trójbloku gwarantuje dokładną penetrację zaworu dozującego w głąb pojemnika, poprzez co dozowany płyn jest pozbawiony jakichkolwiek mikroorganizmów

Następną maszyną rozlewniczą używaną dziś przez wielu producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Niezwykle prosto napełnia takie wyroby jak sosy albo koncentrat pomidorowy, przynosząc maksimum bezpieczeństwa i ochrony jakości. Dozownice są w stanie dawkować towary o zróżnicowanej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o dużej wszechstronności i równie wysokiej wydajności. Firma CFT, jako jeden z najznakomitszych producentów maszyn dozujących, produkuje również takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Współcześnie w Polsce mnóstwo fabryk używa urządzeń usprawniających produkcję. Dobrze jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich firm jak PE LABELLERS i CFT reklamujemy oryginalne rozwiązania w obszarze całych linii rozlewniczych. Możemy wyposażyć każdy zakład produkcyjny w podstawowe maszyny do pakowania oraz rozlewu Troszczymy się o silniejszą przyszłość ogromnej liczby polskich przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o nas i o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok