Ogrodzenie domu to jeden z głównych czynników bezpieczeństwa i komfortu. Zabezpiecza przed niechcianymi gośćmi i gwarantuje większą prywatność. Siatka ogrodzeniowa aby zachowała wysoką wydajność i trwałość, powinna być wykonana z najlepszych surowców. Jako producent siatki ogrodzeniowej znamy potrzeby naszych Klientów. Wysoka jakość wytwarzanej przez nas siatki jest rezultatem starannego wyboru surowców i tradycyjnych metod produkcji. Staranność i sumienność to dwa słowa, które idealnie opisują naszą firmę. Nasza siatka ogrodzeniowa to produkt wysokiej jakości, oferowany w różnych odmianach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to produkty o nowoczesnych i praktycznych właściwościach. Są bardzo proste w montażu, więc są idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy cenią swój czas. Cechują się bardzo trwałą konstrukcją i są odporne na korozje. Dodatkowym plusem jest możliwość polakierowanie panelu ogrodzeniowego na dowolny kolor z palety barw RAL. Nasze panele ogrodzeniowe  w razie wyraźnej potrzeby mogą być ocynkowane galwanicznie lub ogniowo.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najbardziej funkcjonalna  forma ogrodzenia terenu. Od wielu lat stosuje się ją w ogradzaniu różnego typów obiektów – działek, placów budowy, czy sadów.Produkowana przez naszą firmę siatka ogrodzeniowa ma powłokę z doskonałego PCV, które można dowolnie barwić. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. Dla większej ochrony siatki przed działaniem warunków atmosferycznych,  jest ona dodatkowo powlekana specjalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to produkt na lata.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to jeden z najpopularniejszych produktów, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na korozje i odkształcenia. Doskonale sprawdza się jako ogrodzenie budynku mieszkalnego i służbowego. Jest także idealnym rozwiązaniem do stosowania w rolnictwie i sadownictwie. W naszej ofercie znajdują się siatki ogrodzeniowe o wysokości 4 metrów w szerokiej gamie wzorów i wymiarów oczek. Siatki ocynkowane mają różnej grubości druty, w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana powleczona jest warstwą cynku, która wynosi 80g na m3 , co czyni ją produktem o wysokiej wytrzymałości.

Siatka leśna

Znakomita w rolnictwie, leśnictwie i sadownictwie, siatka leśna, to zawsze optymalny wybór. Stanowi efektywne, a przy tym najtańsze zabezpieczenie terenu przed napływem dzikich zwierząt. Jest także bardzo często wykorzystywana przy ogradzaniu autostrad i dróg ekspresowych. Największą zaletą tego produktu jest szybkość montażu. Oferujemy siatkę leśną w różnych rozmiarach i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej staramy się zapewnić wysokie standardy w każdej fazie działalności – od produkcji do sprzedaży. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką wytrzymałością na odkształcenia i zmienne warunki pogodowe. Są idealnym rozwiązaniem dla różnych sektorów gospodarki, jak i Klientów prywatnych. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to nasza specjalność. Zapewniamy satysfakcję i ceny, które biją konkurencję na głowę.

Strona używa cookies
Ok