Podłoga z paneli laminowanych posiada wiele plusów. Jest nie tylko prosta w pielęgnacji, ale także niezwykle prosta w montażu. Obecnie panele produkuje się  w szerokim wachlarzu kolorów i wzorów, co ułatwia ich dostosowanie do dowolnego pomieszczenia w wnętrzu budynku. Aby nasza podłoga była w pełni wyciszona, niezbędne będą  specjalistyczne podkłady pod panele podłogowe. Podkłady wygłuszające pod panele podłogowe lepiej wyciszają wnętrza i doskonale wyrównują wszelkie nierówności w podłodze. Maty wyciszające z dodatkową folią paroizolacyjną lepiej izolują ciepło i korzystnie wyciszają wnętrza domów, co podnosi komfort mieszkania. W sklepie podlogi24.net znajdą Państwo szeroki wybór najlepszych podkładów pod panele podłogowe, takich jak maty wygłuszające pod panele i pianki akustyczne pod panele, które są znacznie lepszym rozwiązaniem niż tradycyjnie stosowane gąbki pod panele podłogowe.

Podkłady pod podłogi pływające – rodzaje

Podkład pod podłogi pływające to bardzo ważny składnik każdej posadzki. W głównej mierze powinien on posiadać cechy akustyczne, które tłumią odgłosy na zewnątrz pomieszczenia i zabezpieczają mieszkanie przed hałasem z zewnątrz. Wiele oferowanych przez nasz sklep podkładów pod panele jest wyposażonych w specjalną folię paroizolacyjną, która doskonale izoluje ciepło, zapewniając większy komfort cieplny. Dzięki temu produktowi nasz dom staje się bardziej energooszczędny. Ponadto maty pod panele niwelują nierówności w podłodze, przez co nie deformuje się ona. W naszej ofercie znajdą Państwo takie podkłady pod panele jak maty wyciszające i pianki wyciszające.

Maty pod panele podłogowe

Sklep podlogi24.net oferuje maty wygłuszające pod panele podłogowe produkowane przez firmę Sensa. Maty wygłuszające nie tylko skutecznie wygłuszają podłogę, ale także chronią ją przed zawilgoceniem i wyrównują podłoże. Mata SilentGrey doskonale izoluje podłogę i idealnie wyrównuje niewielkie nierówności. Natomiast Mata Silent ALU zapewnia korzystniejszą izolację termiczną i akustyczną, a także chroni panele przed negatywnym wpływem wilgoci. Mata Silent Grey o grubości 3 mm nie jest wyposażona w folię paroizolacyjną, w przeciwieństwie do Maty Silent ALU. Maty wygłuszające firmy Sensa, mimo, że nie nadają się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, są doskonałym rozwiązaniem do domów i mieszkań.

Pianki wygłuszające pod panele

Pianomat to sprawdzony producent podkładów do paneli podłogowych w wysokiej jakości. Sklep podłogi24.net jest jednym z krajowych dystrybutorów nowoczesnych pianek wyciszających pod panele. Są to bardzo elastyczne produkty, które łatwo się przycina i formuje w dowolny kształt. Podkłady pod panele podłogowe Pianomat efektywnie wyciszają pomieszczenia i redukują wszelkie nierówności podłoża. Dodatkowo pianka wyciszająca pod panele gwarantuje lepszą izolację termiczną podłogi. Pianka wygłuszająca wykonana jest z naturalnych surowców co sprawia, że jest bardzo ekologicznym produktem. Dostępny jest w rolce mierzącej 20 metrów długości i o grubości 3 lub 4 mm, w zależności od potrzeb.

Podkład akustyczny pod panele Quick-Step

Panele Quick-Step to nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie. Wystarczy połączyć ze sobą panele na zatrzask, aby w szybkim czasie uzyskać piękną podłogę. Panele Quick-Step wymagają specjalnego podkładu z ulepszoną odpornością na zawilgocenia i odkształcenia. Podkład pod panele Quick-Step jest lekki i nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Znakomicie tłumi dźwięk i izoluje podłoże. Trzywarstwowa struktura podkładu akustycznego efektywnie chroni posadzkę przed wilgocią i zapewnia stabilne podłoże dla podłogi. Użycie tego podkładu pod panele Quick-Step to gwarancja wysokiej jakości podłogi i lepszej akustyki pomieszczeń.

Jak montuje się podkład pod panele?

Montaż podkładu pod panele podłogowe należy rozpocząć od dokładnego przygotowania podłoża. Podłoże powinno być wyrównane, wysuszone i odkurzone. Podłoże betonowe należy dodatkowo zagruntować. Piankę akustyczną powinno się rozwinąć z rulonu na całość powierzchni i odpowiednio wyciąć, przy użyciu noża lub nożyc. Mata wygłuszająca powinna być rozłożona folią paroizolacyjną w stronę podłoża. Należy ją dokładnie rozłożyć na całej powierzchni. Aby lepiej ochronić podłogę możemy użyć profesjonalnej taśmy montażowej do podkładów podłogowych, która lepiej wyizoluje podłogę. Tak rozłożony podkład do paneli, zapewni im długotrwałość i lepszą wytrzymałość na odkształcenia.

Sklep podłogi24.net jest dystrybutorem specjalistycznych podkładów pod panele podłogowe. W naszej ofercie znajdują się jedynie sprawdzone i zaufane produkty, pochodzące od wybitnych producentów akcesoriów podłogowych. Jednym z najbardziej docenianych podkładów jest podkład wygłuszający Sound Protect Eco Plus zintegrowany z folią paroizolacyjną. Jest to gęsty i doskonale wygłuszający wszelkie odgłosy podkład, wykonany w 90% z naturalnych surowców. Folia paroizolacyjna gwarantuje optymalną izolację cieplną, a przypominająca filc struktura ma wpływ na lepszą izolacją akustyczną. Jest to produkt wart swojej ceny, który satysfakcjonuje naszych Klientów. Zapraszamy do sklepu internetowego podłogi24.net po dobre podkłady pod podłogi. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne ceny.

Strona używa cookies
Ok