Przedsiębiorstwo IT2 to doświadczony i przetestowany przez wielu Kontrahentów dostawca nowoczesnych systemów chłodniczych. Przez 8 lat pracy mocno poszerzyliśmy naszą działalność i obecnie oferujemy fachowe i kompleksowe usługi związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Przeważnie naszymi Kontrahentami są zakłady przetwórcze, placówki handlowe i restauracje, czyli miejsca w których zachodzi konieczność chłodzenia w procesie technologicznym. Oferujemy instalację wydajnych układów chłodniczych, komór mroźniczych i systemów klimatyzacji. Korzystamy z urządzeń popularnych producentów, które są bardzo efektywne i gwarantują komfort eksploatacji i wysoką efektywność energetyczną. Działamy nie tylko lokalnie, lecz staramy się współdziałać z Klientami na terenie całego kraju. Proponowane przez nas koncepcje w dziedzinie chłodnictwa charakteryzują się nowoczesną zabudową, niedużymi kosztami zużycia energii i łatwością w obsłudze. Chłodnictwo to nasza specjalizacja.

Nowoczesne chłodnictwo

Chłodzenie pełni bardzo ważną rolę w rozmaitych gałęziach gospodarki Zapewnia bezpieczeństwo przerabiania i magazynowania żywności i zdecydowanie wydłuża świeżość towarów. Innowacyjne układy chłodnicze wykorzystywane są w wielu zakładach przemysłowych i miejscach takich jak restauracje czy markety spożywcze. To dzięki profesjonalnym urządzeniom chłodniczym możemy nabywać wyroby o najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo IT2, dbając o swoich partnerów biznesowych, dostarcza całościowe i fachowe systemy chłodnicze, które wspierają wszystkie procesy technologiczne.

Gwarantujemy dostawę, instalację i serwis urządzeń z dziedziny chłodnictwa. Oferowane przez nas urządzenia gwarantują oszczędne użycie energii i optymalne warunki instalacji. Funkcja odzysku ciepła redukuje straty ciepła i pozwala na wydajniejsze wykorzystanie energii nagromadzonej w powietrzu. Budowane przez nas systemy chłodnicze są kompaktowe w porównaniu do pozostałych, tradycyjnych rozwiązań z dziedziny chłodnictwa. Działają w bardzo cichym trybie i zarządzane są przy pomocy prostych w obsłudze programatorów Długoletnie doświadczenie w instalacji układów chłodniczych umożliwia nam na optymalne zaplanowanie instalacji i dobór najodpowiedniejszych urządzeń dla oczekiwań Kontrahentów. Współpracując z wieloma producentami technologii chłodniczych potrafimy zaoferowań naszym Klientom ogromny asortyment wewnętrznych,jak i zewnętrznych jednostek chłodnictwa i klimatyzacji.

Do tej pory projektowaliśmy niezwykle zróżnicowane układy chłodnicze w lokalach takich jak supermarkety spożywcze, stacje benzynowe, restauracje i delikatesy mięsne. Zawsze staramy się perfekcyjnie dobrać rodzaje urządzeń do oczekiwań Klientów, w celu zapewnienia wysokiej efektywności energetycznej. Instalowane przez nas układy mogą zawierać takie urządzenia jak: regały, lady i szafy chłodnicze, komory mroźnicze, klimatyzacje, układy pozyskiwania ciepła, urządzenia wytwarzające lód lub chłodzące wodę. Zapewniamy wysoką jakość i fachowe wsparcie na którymkolwiek etapie współpracy.

Nowoczesne systemy klimatyzacji

Obok chłodnictwa firma IT2 specjalizuje się również w dostarczaniu profesjonalnych systemów klimatyzacji. Z naszej kompleksowej oferty najczęściej korzystają Klienci indywidualni, a także właściciele placówek handlowych, takich jak sklepy spożywcze czy restauracje. Klimatyzacja zapewnia nie tylko komfort w ciepłe dni, ale także produkcję ciepła w okresie jesienno – zimowym. Budując specjalistyczne systemy klimatyzacji korzystamy z zaufanych urządzeń wysokiej jakości takich producentów jak LG, Panasonic, Fuji czy Indesit. Oferowana przez nas klimatyzacja to innowacyjna technologia o znakomitej skuteczności energetycznej. Jest prosta w obsłudze, konserwacji i korzystnie oddziałuje na samopoczucie w mieszkaniu i w miejscu pracy. Dodatkowym atutem jest ergonomiczność pracy urządzenia, które jest bardzo ciche i kompaktowe.

Serwis instalacji chłodniczych

Naszym Klientom zapewniamy fachowe usługi serwisowe związane z naprawą i pielęgnacją urządzeń chłodniczych. Nasi eksperci dostępni są całą dzień i noc, poprzez co serwis realizowany jest w ekspresowym tempie, w celu zapewnienia wygody korzystania z naszych instalacji. Natychmiastowe usługi serwisowe proponujemy naszym Klientom z Warszawy i Krakowa. W ramach serwisu chłodnictwa gwarantujemy renowację i pielęgnację urządzeń chłodniczych, likwidowanie awarii, oraz bieżące przeglądy instalacji chłodniczych. Oferujemy także usługę assistance, która polega na całorocznej ochronie serwisowej i skierowana jest do Klientów, którzy podpisali z nami umowę serwisową. W każdym przypadku nasi specjaliści natychmiast i skutecznie naprawią i zregenerują Państwa urządzenia chłodnicze i klimatyzacje.

W dziedzinie chłodnictwa jesteśmy bezkonkurencyjni. Co rocznie realizujemy kilka tysięcy zamówień, co powoduje, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z montażem nawet najbardziej skomplikowanych układów chłodnictwa na terenie Polski. Na rynku zaistnieliśmy jako serwis urządzeń chłodniczych. Satysfakcja Klientów, pasja i podejście do pracy umożliwiło sukcesywnie poszerzyć naszą działalność. Dla nas najbardziej istotny jest profesjonalizm kompletna wiedza na temat chłodnictwa i wysoka jakość obsługi Klientów. Przedsiębiorstwo IT2 zaprojektuje, przetransportuje i zainstaluje fachowy system chłodniczy w Twoim sklepie. Jesteśmy solidni, a każdego Klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem. Gwarantujemy nowatorskie i efektywne urządzenia chłodnicze, które spełniają wszelakie oczekiwania naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do naszych agencji w Warszawie i Krakowie!

Strona używa cookies
Ok